Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

мій чоловік міняє телефони раз в революцію

перший мобільний він таки купив собі (хоча довго не хотів) в Помаранчеву революцію, щоб можна було тримати зв"язок.
і з тим Сіменсом він проходив ото до минулої зими (і той виконував усі покладені на нього функцї всі ці роки, аж поки не почала здавати батарея) -- коли з криком бляха-муха купив собі гарний новий смартфончик.
власне, всі фоточки нашої малої зроблені ним.

і так він з того телефона тішився, що вирішив, що мені теж треба новий гарний телефон. (як він пояснив, все одно в третю світову гроші знеціняться, а так в мене буде телефон пристойний)
а я собі останній телефон купувала роки чотири тому.
я довго до нього звикала (я взагалі дуже інертна в цьому плані. мені вкрай важко дається нова техніка (і програмне забезпечення), але коли я вже в неї вросту, то вона мені така рідна, що кращої мені і не треба) і нарешті почала почуватися з ним більш-менш впевнено, а тут новий гарний телефончик :)
як я намучилася із перенесенням контактів -- це жах.
але, як кажуть, тєрпєньє і труд всєх убьйут, і я нарешті його подолала -- і в процесі почистила список контактів. я намагалася прибирати ті контакти, яких я не можу згадати, хто це і чому вони в мене в телефоні.
витерла трьох, що померли. всі троє жінки -- двоє рак, одна серце.

тих, про яких я щось пригадувала -- чи знайоме прізвище, чи ще якось (а таких в мене набереться ще десь пару дюжин) поки що лишила.
лишилося 138 контактів.
правда, при перенесенні всі гарно розписані імена і прізвища зліпилися до купи, а назви робіт, інші примітки, а також ретельно добрані для купи народу індивідуальні мелодії на дзвінок погубилися :( знову я це все набирати не буду, а от дзвінки треба буде виставити.

а цей телефон я віддам мамі -- в нас в родині ані компи, ані телефони зайвими не бувають.

запишу тепер собі в новий телефон аудіокнижечок і буду їх слухати під час прогулянок з малою -- одна біда, тут нема де особливо гуляти, хіба чужими дворами та приватним сектором...
Tags: щоденник
Subscribe

 • My tweets

  Mon, 22:19: RT @ WomenReadWomen: Transactivism promotes the sex industry despite the fact that it is dehumanizing and violent; women in the sex…

 • My tweets

  Sun, 12:01: RT @ uterushavers: We celebrate this verdict allowing kids to *checks notes* sterilize themselves with irreversible therapies.…

 • My tweets

  Sun, 11:01: Багато-багато мартинів. https://t.co/j4BKLsnnrB

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments