Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

Панельна дискусія «Жінка та війна»

якщо ви за мною скучили -- приходьте.

звідси

Nina Potarskaya

19 жовтня за ініціативи Ukrainka Fest в рамках жіночого фестивалю «Аніма», та за підтримки фонду ім. Г. Бьоля у приміщенні готелю «Редісон» ( вул. Ярославів Вал, 22), відбудеться МАРАФОН ІНІЦІАТИВ "ДІЙ"
Вхід вільний.
Програма Марафону

15:00 – 16:30 Панельна дискусія «Жінка та війна»
Учасниці: Марія Дмітрієва - феміністка, дослідниця, Ірина Виртосу – журналістка Центру інформації про права людини, авторка видання «Майдан. Жіноча справа», Марія Берлінскька, спіакоординаторка «Жіночої сотні» ім. О. Кобилянської, учасниця АТО
Модераторка: Ніна Потарська, директорка Центру соціальних і трудових досліджень, співкоординаторка «Жіночої сотні» ім. О. Кобилянської.

16:30 – 16:45 Перерва

16:45 – 18:30 Презентація волонтерських ініціатив
Олександра Назарова – волонтерська ініціатива «Дом друзів» Допомога та підтримка для тих, хто змушений виїхати з небезпечних регіонів України.
Мария Макуха «Коли життя перевернулось» програма психологічної реабілітації жінок-переселенок з окупованих територій.
Олександра Дворецька «Схід –SOS» - Громадянська ініціатива Схід-СОС була створена 5 травня на базі Правозахисної організації "Поступ", що до цього функціонувала у м. Луганськ. Наразі існують такі напрямки діяльності організації: допомога переселенцям, допомога потерпілим, гаряча лінія психологічної підтримки, юридична допомога та інші.
Ірина Коваль «http://czvl.org/ua/» - громадська ініціатива, покликана сприяти працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які у зв’язку з політичними репресіями, військовими діями та складною економічною ситуацією втратили роботу та потребують допомоги.
Tags: анонс, права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments