Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Зробити подарунок дитині - це кожен може!

Originally posted by juli_lit at Зробити подарунок дитині - це кожен може!
До новорічних свят залишилося мало часу. Але нажаль, це час приємних очікувань не для всіх дітей в Україні. Є діти, які залишилися без родини, без затишку. Це діти вимушених переселенців та діти в інтернатах та дит.будинках. Ми з вами можемо стати для них добрими чарівниками. Це не важко, зробити подарунок ‪#‎коженможе‬ .
Є декілька простих кроків:
1. Визначитися, кому ви будете готувати подарунок: хлопчик чи дівчинка + вікова категорія (2-4 роки, 5-9 років, 10-14 років).
2. Знайти підходящу коробку з кришкою (ідеально підходить коробочка з-під взуття). Коробку і кришку обклеюємо подарунковим папером, розмальовуємо або декоруємо будь-яким іншим доступним способом. На кришці коробки пишемо, для кого призначений подарунок (хлопчик чи дівчинка + вікова категорія).
3. Наповнюємо коробку відразу декількома невеликими «чарівними» подарунками, які принесуть радість дитині. Для комплектації подарунка можна скористатися підказками нижче або придумати щось своє. Обов'язкова умова - подарунки повинні бути новими.
Підказки по вибору подарунків:

· Іграшка: невелика іграшка за віком - машинка, маленька лялька, симпатична м'яка іграшка, головоломка, невеликий м'ячик, йо-йо, маленький конструктор і т.п.
· Шкільне приладдя: ручки, олівці, кольорові олівці чи фломастери, блокноти або записні книжки, розмальовки та т.п.
· Книги: будь-яка книга за віком
· Предмети гігієни: гарна дитяча зубна щітка і зубна паста, мило в «дитячій» упаковці, гребінець або щітка для волосся, і т.п.
· Маленькі предмети одягу: шапочка, рукавички або шарф, аксесуари для волосся, біжутерія, шкарпетки і т.п.
· Солодощі: маленька упаковка цукерок, шоколадка, печиво в індивідуальній упаковці (будь ласка, слідкуйте за терміном придатності - мінімум до кінця січня 2015 року).
Будь ласка, не кладіть в подарунки речі та іграшки, що були у вжитку, іграшки, пов'язані з війною (пістолети, солдатики і т.п.), ліки, крихкі предмети - скло і т.п., продукти, що можуть зіпсуватися тощо.
4. Можна також покласти в коробку лист або листівку з добрими і хорошими побажаннями.
5. Принести в один з наших Волонтерських Центрів:
Волонтерський Центр "Кожен Може допомогти" на Фролівський 9/11
Волонтерський Центр "Кожен Може Допомогти"
ст.М. Левобережна Броварский проспект,15
МВЦ пав. 1А
Гаряча лінія 050 254 18 11

Робити диво - це легко!

ПриватБанк
КОЖЕН МОЖЕ МБФ БО
ЕДРПОУ/ДРФО 39358226
МФО 300711
№ 26006052735797 UAH
Призначення платежу- благодійний внесок.
Subscribe

 • My tweets

  Wed, 09:19: RT @ AndreMundal: As a man, I have to say that it often feels like there is an ongoing global #war on #women - and it has been…

 • My tweets

  Tue, 08:38: RT @ mhmck: Russian client state Hungary has blocked Ukraine-NATO meetings at the ministerial level since #RussiaInvadedUkraine 7…

 • My tweets

  Sun, 13:02: RT @ gnwp_gnwp: In recent years, ICTs have become an essential tool in many areas of our lives, including peacebuilding! 📱 GNWP…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments