Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

ще раз про марш

звідси

Lyudmila Yankina

Ситуація з так званим провокуванням агресії та насильством по відношенню до представників ‪#‎ЛГБТ‬ - це класична картина, на кшталт побутового насильства, де дружина чи дитина "провокують" голову родини на побиття, бо "пожаліла цукру в чай та заховала пляшку не допитої вчора горілки", а дитина посміла захистити маму від побоїв.

Це так само, як жінка "провокує" насильника, бо іде по вулиці в легкій сукні.
Це так само, як Юлій Мамчур або пограничники в Луганську "провокували" російських військових на обстріл, бо не воліли здавати свої військові частини та зраджувати присягу.
Це так само, як чорношкірі, що "провокували" своїм прагненням отримувати освіту в університеті.
Це так само, як "провокування" дівчини Малайли з Пакістану, стріляти їй у голову, бо вона посміла боротись за рівність прав дівчат та жінок в світи, де панує релігійний радикалізм.
Це так само, як шахтарі Донбассу, які у 90-ті "провокували" місцевий беркут забивати себе до півсмерті, коли вийшли стукати касками, бо більше не могли бачити свої голодні родини та роками працювати без зарплатні.
Є ще безліч прикладів так званого провокування.

Усі вони знали, що будуть бити або, навіть вбивати, але не вийти вже не могли, бо прагнули поваги до своєї особистості та прав. І це нормально.
Не нормально - не те, що людина має відмінні від вас вподобання, а ваша жага до насильницької расправи у цьому випадку.
Не нормально - це бажання виправдати у будь-який спосіб насильство над людьми, які нікого не чіпали.
Не нормально - це, коли замість того, щоби обрати цивілізований спосіб спілкування з опонентом ви виходите надівши маску, підло сховавши своє обличчя (бо точно знаєте, шо порушуєте закон, на відміну від опонента), не бажаючи брати відповідальність за свої заяви та насильницькі заклики, зорганізовано кидати пітарди з осколками для фізичного пошкодження людей, а потім їх же звинувачувати у власній агресії.

Ви не в стані тримати себе в руках та контролювати свої емоції? Так зверніться до психотерпевта. Такі речі точно є порушенням, але можна з тим боротись wink emoticon Випийте заспокійливе та не йдіть на прямий контакт з осколковою пітардою в руках. Бо тоді, ви скоїте злочин проти життя і здоров'я людини. Та це вже ваша власна, кримінальна відповідальність.
І так, в довготерміновій перспективі перемагає саме той, хто вийшов захищати права і свободи людини, а не той, хто хоче їх обмеження насильницьким, чи будь-яким іншим шляхом.
Tags: права людини
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments