Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Днепропетровск: волонтерам, які займаються з пораненими в госпіталі арт-терапією, треба матеріали

Сестринська сотня shared Оксана Хмеленко's допис.
Друзі, волонтерам, які займаються з пораненими в госпіталі арт-терапією, треба матеріали: фарби, пензлі, олівці, папір, картон і таке інше. Купуйте в міру сил і зносьте до "Чорної ящірки", ми будемо пунктом збору. Це дуже важливо, бо саме арт-терапія в усьому світі - вибір номер один для реабілітації учасників бойових дій!
Нагадаю, галерея-книгарня "Чорна ящірка" знаходиться за адресою: вул. Червона площа, 3 (у дворі, вхід через арку біля арт-центру "Квартира"). Допомогу приносьте з 12:00 до 18:00, щоб точно не поцілувати замкнені двері (а то ми недисципліновані :)
UPD: і зверніть увагу на аукціон робіт поранених, який буде проводитися 19 числа, о 17:00 в Музеї українського живопису!


Оксана Хмеленко
Друзья, нужна Ваша помощь!

Не так давно я присоединилась к группе единомышленников, с которыми мы проводим сеансы арт терапии для ребят в нашем госпитале. Занятиями живописью я бы это не назвала, но терапевтический эффект и неподдельный интерес к таким занятим раненых налицо.
Так вот, всё упирается в банальную нехватку материалов (кисти, краски, бумага, карандаши, резинки, деревянные планшеты, картон, рамочки для оформления, и отсутствие средств на приобретение всего этого). Бойцам искренне хочется украсить коридоры госпиталя своими удавшимися рисунками, дабы поддержать после выписки вновь поступивших товарищей. Но всё упирается в отсутствие материальной базы.
Так что, ПОМОГИТЕ КТО ЧЕМ МОЖЕТ материально, ведь не хлебом, как говорится, единым.

Кстати, 19 июня в 17:00 состоится аукцион работ бойцов АТО. Будем рады видеть всех в Музее украинской живописи по адресу Червона площа, 5-А, Днепропетровск.
Tags: війна
Subscribe

 • дуже знайомо

  з башорга. Клиент: - Мне нужно что бы за эти выходные доработали этот проект! Я прекрасно понимаю что вы не работаете по выходным.Но все же…

 • нарешті правильний тест

  How Misandrist Are You? мій результат: You checked off 46 out of 64 on this list! You’re well on your way to becoming the misandrist you’ve…

 • в продовження (і, сподіваюся, закінчення)

  оцього Абьюз тім запропонував подавати формальну скаргу ( formal legal report), а хлопчик перепост з моїми фото просто закрив. відповідно, скаргу я…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments