Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

замглавреда сукомолкі втік в Київ і тепер розповідає, як русскіє на Данбасє убівают русскіх.

Лариса Вакульницька

в інтерв"ю УП стверджує кримський татарин Айдер Муждабаєв, втікнувши з Москви в Київ:
"Если абстрагироваться от судьбы крымских татар, что для меня сложно, конечно, то на Донбассе, в принципе, русские убивают русских.
По большому счету, сейчас меня все обвинят в Украине, что я повторяю слова Путина про один народ, но, извините, в рациях звучит одна и та же речь - по ту и другую сторону фронта. По сути дела, если и не один народ, то очень переплетенный: там полуукраинцы, тут полурусские, мамы, папы, сестры, братья".
======
нє, ну а чого ти сам себе кримським татарином вважаєш? у тебе ж мама росіянка, сам російською говориш - користуючись твоєю методологією - ти адіннарот з росіянами.
За таким "по суті" треба вважати бурятів, чукч, татар, євреїв, кримських татар - аднімнародом з заліщанськими росіянами. І російською спілкуються і сім"ї переплетені.
Але ж, мабуть, ні кримських татар він не готовий вважати одним народом з росіянами, ні всіх інших перерахованих, а от українців - та будь ласочка.
На холєру вони сюди їдуть, тягнучи шовіністичне гівно з собою?


Дмитро Лисак

Лібєральний журналіст с на московии, дюже прогресивний. Вважає, що у нас на сході "русскіє ваюют с русскіми". Себе при цьому чомусь вважає кримським татарином.
Остроумно рєкомєндує патріотам, які такою оцінкою обурені, "нє прапускать уколав". Це я до чого. Ніякі Муждабаєви, Макарєвічі, Нємцови та інша подібна "ліберальна" публіка ніколи не зможуть скинути з себе зверхність московського шовінізму. Навіть якщо їх самих будуть гнобити.
І ще. Ніяких "русскіх" немає. Є росіяни-московити. Є підкорені ними народи, яким вони нав"язують ідентичність рабів - "русскій" (ти чєй халоп? русскій. Хоча він насправді, може, бурят). Це не вигадки, це отака страшна правда, яку вони всіма силами будуть заперечувати. От у цьому найдокорінніша наша суперечність, саме тому ніколи "русскіє" не визнають в українців права на існування, а українці - не погодяться бути "русскімі".

Ayder Muzhdabaev
С почином вас, Глеб Егорыч! (с)

Жить, в принципе, скучно. Все идет, как я ожидал. Рассказали, что ряд особо патриотичных граждан уже успели высказаться в том смысле, что они считают меня агентом русскаго мира, прибывшим в Киев со спецзаданием. Це так, я не спорю и в дальнейшем не собираюсь. Все хорошо, ребята не нервничайте, берегите себя, уколов не пропускайте, я таких патриотов в России багато бачив ))
Tags: космозоо, північно-східні сусіди
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments