?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
Валдайський пройоб 
1st-Feb-2016 04:00 pm
ass
Originally posted by semesyuk at Валдайський пройоб

Тендітні люди в розпачі. Мовляв, шо за хуйня? Вкраїнці, як ті папуаси, ведуться на всілякі фейки, вброси, панікують, мечуться, насзливаються, ніхуя не буде, договорняк, дарма, ганьба, пізно, тре було раніше абощо.

І все це сприймається як шкідлива вада, котра довела нас до етнічного дефолту. Раніше я теж сприймав це саме так - як щось кепське, як ваду.

Між тим практика довела - це не є вадою.
Це просто така риса.
Різниця між вадою і рисою суттєва.

Нас зливають, всьо пропало!, - волає вкраїнець, і наче (як зробили б московити) має стрімко тікати і з’йобувати навпростець через яруги і куширі.

Але він, волаючи пораженчєску манту про повну жопу і жирних генералів запроданців, з сокирою напєрєвєс, волонтерським клумаком під пахвою і минометом в кишені, хуярить наче сайгак в бік супротивника, гандонить всіх і вся, палить ворожі редути мов сірникові коробки, зажмуривши очі виносить в повітря непереможного кадирівського бетеера, і з воплем аааа!!! кругом зрада!!! несеться за новою порцією антикацапського напалму.

Отут московити й прокололись. Вони думали що це суттєва панікьорська вада, а це просто обична риса характеру - дохуя пиздіти коли скрутно.

Торговельна марка "Валдайський пройоб". На ринку з 1654 року.

Comments 
2nd-Feb-2016 12:52 pm (UTC)
Здається мені, що з 1596-го мінімум
This page was loaded Apr 26th 2018, 2:03 am GMT.