?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
post 
14th-Mar-2016 01:28 pm
ass
Originally posted by podzvin_14 at post
Український АТОшник вже вісім місяців у комі далеко від рідної домівки, держава шукає гроші на його повернення. Потрібна увага і допомога громадськості.

Ця сумна історія пов'язана з бійцем батальйону "Чернігів". Звуть його Роман Лось.

Переповідаю, що кажуть волонтери.

За державний кошт Роман був відправлений на лікування до Греції по програмі НАТО. Операція пройшла невдало. Вже вісім місяців Роман знаходиться у комі у чужій країні. Ним опікуютсья лише волонтери (українська громада у Греції). Лікарі ще 4 місяці тому говорили про те, що бійця необхідно перевести на реабілітацію. На жаль, дипломатичні відомства не подовжили візу дружині бійця Ира Лось.

Останніми днями стан Романа погіршився. Волонтери повідомляють про сильне схуднення, пролежні навіть на руках,нові ранки по всьому тілу.

Українська громада у Греції звертається до усіх можливих інстанцій в Україні, у тому числі до ЗМІ та блогерів.

Посольство відповідає українській громаді, що шукає кошти на повернення хлопця до України. Але цей процес сильно затягується, в той час як хлопцю стає гірше.

Волонтери просять привернути уваги громадськості до проблеми, щоб, скажімо так, дати стимул чиновникам працювати швидше і уважніше до бійців. Літак є, потрібно, щоб дипломати і інші державники організували відправлення чоловіка на Батьківщину і тут - необхідну реабілітацію.

Якщо хтось може чимось допомогти (у першу чергу, звертаюсь до журналістів) - пишіть Вікторія Тимчишин.

УПД. От що відповіли дружині Романа ще 29 лютого.

Департамент консульської служби МЗС України: За наявною у нас інформацією старший сержант МВС України Роман Лось прибув на лікування до Грецької Республіки 14.05.2015 року, у складі групи військовослужбовців в рамках відповідної програми НАТО. Справа Вашого чоловіка перебуває на особливому контролі Посольства та Центру. Як Ви знаєте, спеціальною комісією за участю представників причетних відомств, було прийнято узгоджене рішення про недоцільність продовження медичної реабілітації Вашого чоловіка в афінській лікарні. Натомість, наразі, відпрацьовується найбільш безпечний та оптимальний варіант транспортування Вашого чоловіка в Україну. Є конкретна пропозиція перевезення спеціальним літаком з відповідним лікарським супроводом, яку передано до Мінсоцполітики України. Найближчим часом сподіваємось на позитивне рішення і зробимо все від нас можливе для його реалізації. Бажаємо найшвидшого одужання Роману.
29 лютого о 16:22.https://www.facebook.com/AlisaPyvovarchyk/posts/568116423355749
This page was loaded Apr 21st 2018, 9:46 am GMT.