?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
токсична маскулінність 
11th-May-2016 04:02 pm
warrior
в нас з малою частіше ходить гуляти Дмитро -- бо коли вона вдома, вона здебільшого сидить на мені чи поблизу, і я не можу працювати. тому він її забирає, щоб я могла хоча б почати роботу.
і от вчора він мені розповідав свої спостереження про поведінку хлочпиків на дитячих майданчиках -- вже змалечку вони намагаються встановлювати ієрархії на підставі понтів, не слухають один одного та інших і взагалі не дуже приємні.

вчора ввечері я повела малу гуляти -- бо вдень він їздив з нею на Виставковий, і ввечері вона попросилася гуляти знову.
і от поки ми дійшли від хати до супермаркета (ми там зазвичай купуємо для неї сік в коробочці) -- два різних хлопчики років трьох-чотирьох влізли в її особистий простір. на вулиці. де було повно місця.
один махав пластиковим мечем прямо в неї перед обличчям -- я на нього зашипіла, і мама його відтягла, але рохмахувати мечем він не припинив.
ще один відпихнув її від пандуса, бо хотів на нього забігти сам. я на ього теж зашипіла, і його мама йому сказала, що дівчаток пхати не можна, але йому то було як з гуся вода.

а ще по дорозі я бачила, як тато -- в 30 метрах від туалету -- допомагав хлочпику років шести пісяти на стіну житлового будинку.

і от що робити?
Comments 
11th-May-2016 01:41 pm (UTC)
А коли мама допомагає дівчинці пісяти в трьох метрах від власного будинку, от вийшли і вже сідають під під"їздом? Або просто на майданчику дитячому садять? Ці пісяння - повний капець український . Я двічі, мабуть, за 5 років зустрічала мам, які вели дитинку в туалет в торговому центрі, а це поряд з майданчиком.
А щодо поведінки хлопчиків, то, як мама хлопчика, скажу, що залежить від дорослих. У нашій майданчиковій компанії я не помічала такого. І, взагалі, спочатку мені маданчик був дуже дивною територією, я на все там реагувала, прибирала калюжі і сніг, витирала воду з гірок, телефонувала в міську раду, щоб поремонтували зламану карусельку, а десь після трьох років розслабилась і махнула рукою. Просто ми туди ходимо рідко, та і все.:)

Edited at 2016-05-11 01:42 pm (UTC)
17th-May-2016 11:40 pm (UTC)
ох, це обсцикання всього навколо...
11th-May-2016 04:56 pm (UTC)
Anonymous
Діти копіюють дорослих у своїх вчинках. І якщо тато (чи мама) не буде дзюрити під кожним деревом не знімаючи штанів, то й дитина цього робити не буде. Поки маленька - ще туди-сюди, припустИмо, а років з чотирьох-п'яти привчати до туалету однозначно.
This page was loaded Apr 26th 2018, 2:13 am GMT.