Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

біблійна історія

Andriy Andrushkiv:

Раз Ви тут вже третій тиждень дискутуєте про содомію то мушу вставити свої 5 копійок
Давним-давно, ще на екваторі Ющенка, їздив я за грантові (ясно що, а які ж іще) єврорублі на навчання у Вільний Університет Амстердаму. Розговорилися під час групової екскурсії з професором де Віттом (керівником нашої програми) про приклади неправильних інтерпретацій біблійних текстів. «Люди прикриваючись Писанням придумують собі якісь мутки про які в тексті ні слова нема» -- казав мені доктор Ганс.
Содом, як місто, що в Біблії, що в Торі та подальшій іудейській традиції ніколи не пов’язували з гріхами що мають стосунок до сексу. Несправедливий суд, надмірна жорстокість, байдужість до подорожніх та бідних, гординя, обжорство -- ось шортліст содомського скотства. Господь, коли говорить устами пророка Єзекіїля, пред’являє Содому: «пиха, ситість їжі та преспокійний спокій були в неї та в її дочок, а руки вбогого та бідного вона не зміцняла.». (жодної згадки про те що жителі содому наступали на інститут сім’ї немає)
Тепер до історії зі спецефектами, якою так люблять шугати всіх симпатиків маршів рівності. Ангели ідуть в Содом з одним простим завданням – знайти там 5 людей, які живуть не по бєзпрєдєлу. Згідно домовленості Бога з Авраамом, якщо адекватів буде бодай 5, то місто не піддадуть небесному ковровому бомбардуванню. Лот зустрічає незнайомих подорожніх і запрошує в свій дім повечеряти і переночувати. Ще не встигли чай допити, як в двері постукали мєсні (зібралося усе місто від малих до старих) і кажуть: «Ей Лот, а де ті прієжджі, які до тебе зайшли, виведи їх на вулицю щоб ми всім містом їх пізнали» (тут треба сказати, що групове зґвалтування для тих часів було актом найвищого торжества ксенофобії та приниження іншого). На що Лот каже: «Нє ну рібята, ну це мої гості, ну так не можна, от якщо хочете, то в мене в хаті дві доньки є, то давайте я їх виведу і робіть що хочете, але цих не чіпайте» (тут канєшно уважний читач, як і в інших місцях Старого Заповіту, розуміє що жінка в ті дрімучі часи була переважно героєм масовки і статистичною похибкою, якщо взагалі її брали до уваги). Але мєсні кажуть: «Слухай ти, сам ти прієжжий, приїхав тут на все готове і будеш нам права качати» і вже збиралися висадити двері з носака. Але тут ангели осліпили фанатів кровавого забазарєва, забрали Лота назад в хату і кажуть: «Збирай всіх своїх, пакуй манатки і ми тебе виведемо з міста, бо ми тут щас укатаємо акуратненько все в асфальт»
Окрім соборного послання Юди ніде в писанні немає відсилки на те що содомський гріх це гріх сексуального характеру і то там «чинили перелюб та ходили за іншим тілом» а не "за гроші міжнародних фондів кохали осіб однієї і тієї ж статі".
Нечесний суд – содомський гріх, бити незнайомця – содомський гріх, не допомагати бідним і нужденним – содомський гріх, але аж ніяк не добровільні статеві зносини осіб однієї і тієї ж статі.
Ну а для тих хто стоїть на захисті традиційних сімейних цінностей шляхом перетворення опонентів на кроваву кашу, то рекомендую прочитати історію Лота до кінця. Поки батько сімейства сидів в шоці від пережитого і дивився на обезлюднену соляно-сірчану пустелю, його доньки переживали що, оскільки під авіаударом померли всі довколишні мужики і в родини Лота не буде продовження роду, то вони вирішили напоїти батька вином і по черзі провівши з ним ніч завагітніти для продовження роду.
Дисклеймер для хейтерів в коментах
А) я вірю що Христос син Бога живого, що прийшов у світ спасти грішних (і весь Символ Віри, як і 10 заповідей, як і заповіді любові є для мене особистим непорушним бастіоном)
Б) я впевнений що право на мирні зібрання – основа сучасних розвинених демократій і є одним з базових прав для людей, які живуть в спільнотах (село, місто, область, країна)
Tags: права людини
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment