?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
будні нашої родини 
9th-Jun-2016 12:26 am
spleen
обговорювали покупку дитячого планшета для малої. серед міркувань -- наскільки ймовірний в найближчому майбутньому атомний удар по території України. бо, як ви знаєте, електромагнітний імпульс від вибуху атомної бомби руйнує електроніку.
вирішили все ж купити.
я хотіла взяти ImPAD for Kids -- а вітчизняний виробник, який його, власне, розробив, зняв його з виробництва.

зі.
мені так тоскно і паскудно і сумно, що хочеться дивитися корейські серіали. там купа гарних людей, шикарних костюмів і чудової природи.

ззі.
вкотре усвідомила, що практично все, що я роблю -- всі ці спільноти, всі ці заходи, весь цей час, всі ці нерви -- все дарма.
що робила, що радіо слухала. як була ніхто, так ніхто і лишилася. (незважаючи на мою експертну роботу)
особливо гостро це стає зрозуміло, коли я бачу, кого кличуть читати лекції / проводити заходи.
Comments 
9th-Jun-2016 05:12 am (UTC)

Знайоме відчуття :(
Тримайся, все ж таки це відчуття більшою мірою оманливе.
З приводу планшету. Ви точно впевнені що треба? Чи не замала ще Тетянка? Бо з фізіологічної та психолгічної точки зору екрани маленьким дітям зовсім не корисні. Особливо невеликого розміру, ті, що звужують поле зору.

9th-Jun-2016 07:24 am (UTC)
оно бывает так кажется. постарайтесь наплевать и перетерпеть сколько-то, оно должно повернуться лучшей стороной. Мы вас любим. Я вас все время читаю, и легчает. Простите за глупый коммент.
(Deleted comment)
9th-Jun-2016 11:34 am (UTC)
Може здаватися, що ваша робота - то крапля в море. Але насправді почуте й прочитане не зникає безслідно. Люди може не завжди сприймуть сказане одразу, та згадають пізніше, коли настане час. збирається. Інша справа, що в Україні суспільство - то поле неоране, яке різні люди пробуть підняти хто лопатою, хто сапою, а хтось совочком длубає. Якщо не кидають, то місцями грядки та клумби з'явлються чи й садки підростають. Гадаю, на вашій частині лану вже і сходить, і розцвітає, а десь збирається врожай. Я вам за вашу працю вдячна.
9th-Jun-2016 12:17 pm (UTC)
вона вже заговорила? не спішіть з дєвайсами.
ЗІ. не дарма.
This page was loaded Apr 26th 2018, 12:32 am GMT.