?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
до питання про Прайд 
10th-Jun-2016 04:50 pm
dwarfish
Дмитро Лисак

До речі, досить смішно читати оці фантазії на тему згубності гєй пропаганди. Невже ніхто нічого не чув про Давню Грецію, Рим, епоху елінізму. Та це ж був світ гей-пропаганди, яка перемогла! Буквально, без перебільшень. Скільки там тисяч років це все існувало не розвалившись, не пам"ятаєте?

Гай Юлій Цезар, якого всі прибічники всіх рейхів возвеличували як божество, мав прізвисько "чоловік всіх жінок та жінка всіх чоловіків". Усиновив та виховав наступника, який прославився не менше його самого. Звідки оце "геї не можуть виховати нормальних дітей"?

У фіванців був "священний загін" виключно з коханців-чоловіків. Спартанці приносили жертви Еросу перед військом, тому що вважали, що хто не трахнув бойового товариша - той не мужик взагалі. Ні, блін, геї мають бути хворі, манерні та недієздатні. Зіідки це? З невігластва чи це відлуння modus operandi глибокого середньовіччя, коли все незрозуміле спалювали, а потім вже розбиралися, що воно таке?
Comments 
10th-Jun-2016 09:20 pm (UTC)
А, это как раз очень просто, я уже думала.
Гендерное деление на Хм и Жо на деле изобретение довольно позднее, до этого люди делились по признаку "мужчина - не мужчина". То есть были такие себе мачо - и все остальные, включая женщин, мальчиков, гермафродитов и евнухов. И пялить вторых было вполне себе комильфо, пялить нельзя было только таких же мачо.
У тех же греков ситуация, когда два бородатых дяди ходят вместе, была довольно скандальной: должна была сохраняться разница между бородатым мужем и безбородым юношей. Это же фактически два разных гендера. Ну, в других социальных условиях мальчики все же считались "почти мужчинами", и в средние века их уже пялить было наказуемо. А вот кастратов - сколько угодно, вплоть до 18 века.
Ну и, соответственно, тому, кого пялят, полагалось быть именно подчёркнуто не-мужчиной.
This page was loaded Apr 26th 2018, 12:16 am GMT.