Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

день капітана очевидність

Nastya Melnychenko

Я хочу розповісти вам одну річ. Відкрити секрет мірозданія, так би мовити. Так от...
...
ПРАВА НЕ ВІДМІНУСОВУЮТЬСЯ!!!
ПРАВА ДОДАЮТЬСЯ!!!
...
Зрівняння жінок і чоловіків у правах не позбавить чоловіків прав. Це так просто зрозуміти, здавалося б, але ні. Будь який рух з боку жінок оцінюється вкрай агресивно і як _посягання на чоловічі права_. Фемінізм розцінюється як намагання жінок вивищитися за рахунок чоловіків.
Вибачте, але це лайно. У чоловіків ніхто не забирає прав. Ми говоримо про рівні права, про ставлення до нас як до людей, а не як про "друзів людини".
Приклад.
Дуже страшним гріхом вважається мужененависництво з боку жінки. Упустимо подробиці, правда це чи ні, і чи має жінка причини ненавидіти чоловіків чи ні. Просто беремо якусь жінку, допустимо, активістку, якій інкримінується чоловіконенависництво. Це ввважається "дуже погано", і всіляко засуджується. В той же час мізогінія (жононенависництво) сприймається як частина норми. Тобто людині, яка, наприклад, агресивно проштовхує ідею того, що та чи інакша активістка ненавидить чоловіків, не пред'являють того, що людина ненавидить жінок. Навіть якщо людина це давно і явно демонструє.
Це такі деталі, у яких ховається диявол. І таких деталей настільки багато, що ми уже сприймаємо це як частину норми.
Але я ще раз підкреслюю. Те, що до жінки будуть ставитися з повагою, ні в якому разі не означає, що чоловіка не поважатимуть. Те, що жінок вбережуть від домашнього насильства, ні в якому разі не означає, що насилувати будуть чоловіків.
Ці страхи є дуже давніми, їм уже понад 100 років. 100 років тому захід страшенно боявся жіночих рухів. Подивіться на листівки, як їх ковбасило. Ще більше, ніж ковбасить нас зараз. І що ж тепер? Де вони, а де ми? Живуть там у злагоді і жінки, і чоловіки і йдуть шляхом абсолютної рівності у правах і можливостях. І ми щось хочемо саме туди виїхати, а не в країни 3 світу, де жінки сприймаються як скотина. То чия модель успішніша?
Жінки - 50% успіху країни.
Пам'ятаймо про це.
Tags: права жінок
Subscribe

 • My tweets

  Fri, 14:13: RT @ mhmck: On this day in 1939 the Soviet Union invaded Poland. On 20 February 2014 the Russian Federation invaded Ukraine. It’s…

 • My tweets

  Thu, 15:25: RT @ TARANCHELLOS: Facebook настільки смітник, що створив «білі» списки віп-користувачів, яким дозволив порушувати правила…

 • My tweets

  Wed, 08:13: RT @ DworkinDaily: Once the role of pornography in creating sexual abuse was exposed— rape by rape, beating by beating, victim by…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments