?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
день капітана очевидність 
13th-Jul-2016 04:29 pm
be_mine
Nastya Melnychenko

Я хочу розповісти вам одну річ. Відкрити секрет мірозданія, так би мовити. Так от...
...
ПРАВА НЕ ВІДМІНУСОВУЮТЬСЯ!!!
ПРАВА ДОДАЮТЬСЯ!!!
...
Зрівняння жінок і чоловіків у правах не позбавить чоловіків прав. Це так просто зрозуміти, здавалося б, але ні. Будь який рух з боку жінок оцінюється вкрай агресивно і як _посягання на чоловічі права_. Фемінізм розцінюється як намагання жінок вивищитися за рахунок чоловіків.
Вибачте, але це лайно. У чоловіків ніхто не забирає прав. Ми говоримо про рівні права, про ставлення до нас як до людей, а не як про "друзів людини".
Приклад.
Дуже страшним гріхом вважається мужененависництво з боку жінки. Упустимо подробиці, правда це чи ні, і чи має жінка причини ненавидіти чоловіків чи ні. Просто беремо якусь жінку, допустимо, активістку, якій інкримінується чоловіконенависництво. Це ввважається "дуже погано", і всіляко засуджується. В той же час мізогінія (жононенависництво) сприймається як частина норми. Тобто людині, яка, наприклад, агресивно проштовхує ідею того, що та чи інакша активістка ненавидить чоловіків, не пред'являють того, що людина ненавидить жінок. Навіть якщо людина це давно і явно демонструє.
Це такі деталі, у яких ховається диявол. І таких деталей настільки багато, що ми уже сприймаємо це як частину норми.
Але я ще раз підкреслюю. Те, що до жінки будуть ставитися з повагою, ні в якому разі не означає, що чоловіка не поважатимуть. Те, що жінок вбережуть від домашнього насильства, ні в якому разі не означає, що насилувати будуть чоловіків.
Ці страхи є дуже давніми, їм уже понад 100 років. 100 років тому захід страшенно боявся жіночих рухів. Подивіться на листівки, як їх ковбасило. Ще більше, ніж ковбасить нас зараз. І що ж тепер? Де вони, а де ми? Живуть там у злагоді і жінки, і чоловіки і йдуть шляхом абсолютної рівності у правах і можливостях. І ми щось хочемо саме туди виїхати, а не в країни 3 світу, де жінки сприймаються як скотина. То чия модель успішніша?
Жінки - 50% успіху країни.
Пам'ятаймо про це.
Comments 
13th-Jul-2016 05:11 pm (UTC)
відмінусовіються, ще й як:
право не мити унітаза,
право бути завше правим просто завдяки наявності тестикул,
право забувати про своїх дітей і скільки завгодно разів починати життя з чистої сторінки,
право виправдовувати свою агрессію непереможними чоловічими інстинктами,
етсетера, етсетера...
16th-Jul-2016 02:18 pm (UTC)
так, це життєво важливі права.
особливо на правоту.
This page was loaded Apr 21st 2018, 7:55 am GMT.