?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
серіальне (поки не забула) 
22nd-Jul-2016 05:27 pm
manamana
в Биртанії почали показувати новий серіал, Таємний агент -- за романом Джозефа Конрада. про період наприкінці 19 століття в Лондоні -- про дядька, якому росіяни платять гроші, аби він підзужував анархістів пірдивати бомби в громадських місцях.

на любителя. я таке нє.

теж британський, Живі і мертві -- теж приблизно той самий період, костюмована готична драма з привидами і таємницями.

британський же сучасний детектив -- Нова кров. про поляка і перса (здається), які хоч і працюють у правоохоронних органах, але постійно вляпуються в пригоди. смертельно небезпечні пригоди.

американський Секс, наркотики й рок-н-рол -- комедія про дядька, який хотів бути рок-зіркою, але троха вийшов в тираж, і раптом з"ясувалося, що в нього є збіса талановита дочка, яка хоче бути рок-співачкою. серіал вже пішов на другий сезон. в останньому епізоді всі центральні героїні займаються сексом з жінками, а чоловіки вчаться робити кунілінгус і цілуватися.
це чи не єдиний комедійний серіал останніх років, на якому я ржу в голос.

В розпалі літа -- американьский саспенс-жах-серіал про дитячий літній табір на озері, в якому водиться демон і якого намагаються викликати сатаністи.
(ну, про Мисливців за головами і Темну матерію ви, певно, і без мене знаєте -- вони пішли на другий сезон)

канадійський Нишпорки -- непоганий детектив. про нішпорку і її нового партнера, колишню зірку хокею.

якщо вам раптом хочеться про жінок на війні -- крім канадійського Дівчата з фабрики бобм (два сезони, місце дії -- Канада, час дії -- друга світова), є ще австралійські Дівчата з Австралійсього і новозеландського армійського корпусу і британський Червоне поле -- про медсестер в першу світову.
було б класно, якби їх переклали українською і показали в нас.
This page was loaded Apr 26th 2018, 1:52 am GMT.