Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

а ось вам свіжої конспірольогії

не моє, але мені дуже подобається ця ідея:

насправді угода між китайськими авіабудівниками та "Антоновим" має ще один, цілком таємний пункт. "Самовивіз" називається, ну там ще якась абревіатура незрозуміла прописана згідно з Інкотермсом.
За цим підступно прихованим київською хунтою пунктом, оскільки недобудований корпус другої "Мрії", проданий китайцям, через габарити не можна транспортувати до Китаю ані морем, ані повітрям, ані залізницею, його везтимуть на спеціальній платформі гігантські тягачі...
Єдине, що китайці повинні самі підігнати цю платформу до Хутора-Михайлівського, а ми лише туди корпус доставимо (чи на волах, чи на "Богданах", то вже друге питання). Ну і назад у Піднебесну китайці поволочуть цей корпус від "Мрії" на вже згаданій платформі. А щоб по дорозі на металобрухт не розібрали, платформу туди і назад супроводжуватиме окремий гвардійський двічі Червонопрапорний Хайшеньвейський бронетанковий корпус Народно-визвольної армії Китаю... От такі от пироги...
Якщо продавати сюжет "Раша Тудей", можна ще додати, що тягнути платформу буде БєЛАЗ-75710: мовляв, Лукашенку вже запропонували долучитися до цього проекту за бочку варення і скриню печива.
А якщо продавати "Лайф Ньюзу", то можна приписати, що по території України корпус "Мрії" транспортуватимуть на кінських трійках, куди впряжуть російськомовних немовлят та якими правитимуть афроамериканці-танкісти, а охоронятимуть усе це діло, звісно ж, польські найманці.
#пакт_Порошенка_Цзіньпіна
#конспірологіярулить
Tags: війна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments