?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
до завтрашнього свята 
13th-Oct-2016 12:34 pm
lady
Де місце жінок в українській політиці пам’яті?Nastya Melnychenko

Завтра - 14 жовтня, День захисника Вітчизни.
Хто у нас захищає Вітчизну? Захищають мужні чоловіки на кордонах країни. Захищають відважні жінки на кордонах країни.
Ще раз:
Захищають відважні жінки.
Ще раз:
відважні жінки.
Ще раз:
ЖІНКИ
Жінки, разом із чоловіками, захищають нашу країну від ворога. Чи чоловіки разом з жінками, якщо статистично. Але у будь-якому разі, жінки там є. І жінок там достатньо.
Тож коли у вашому робочому колективі хочуть робити привітання чоловікам, як на 23 лютого, то пам'ятайте про всіх тих відважних жінок, які воюють на кордонах країни з ворогом. Які гинуть і втрачають рідних людей.
Чоловік, який повертається з війни, дуже гарно вписується в гендерні стереотипи захисників. Це підкріплює поняття мужності, вкорінене в суспільстві. Жінка, яка повертається з війни... чує звинувачення, що "кинула дітей", чує про свою роль "берегині" і повне нерозуміння. У ситуаціях, коли жінка служила, а її партнер - ні, дуже часто чоловік переживає сильну ломку і насмішки оточення, і йому легше піти від жінки, ніж лишатися поруч. Тут шкода обох, але як воно, жінці, що вернулася з АТО, лишитися без партнера? Жінки-військовослужбовці - дуже специфічна категорія, яку ще й дуже рідко коли помічають на 14 жовтня.
Тому я закликаю вас завтра, вітаючи наших захисників, написати "і захисниць" або використати фото з жінкою-військовослужбовицею. Закликаю у привітаннях не обмежуватися лиш чоловіками. Бо жінок у лавах армії багато. І було б ще більше, аби були всі можливості для вступу туди.
This page was loaded Apr 21st 2018, 9:35 am GMT.