?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
забула похвалитися 
13th-Oct-2016 01:47 pm
grammar nazi
вчора на Подолі на Саксаганського забігла в Буланжері пожерти -- і офіціантки говорили зі мною українською! і меню українською! і рекламні буклети українською! і без помилок!
(правда, тарт з начинкою крем-брюле був занадто солодким, але це такі дрібниці!)

а потім вже у Вишневому я бігла за малою в садочок і купила для неї теплого молока -- і хлопчик у кіоску говорив таакою шикарною українською! і сам був шикарний і патлатий!
там, правда, меню російською -- але від тої ятки, де меню українською, йти втричі далі і молоко вистигне, і там офіціантки говорять російською.
тут взагалі ще спробуй знайти кав"ярню, де і меню, і офіціанти україномовні.

зі.
забула поділитися -- знайшла на Хрещатику ще один україномовний заклад громадського харчування -- і вивіска, і меню, і офіціанти україномовні! прямо біля Поштамту. Львівські круасани :)
Comments 
13th-Oct-2016 11:47 am (UTC)
Ну, нарэшце! Усё добра, у закладе ужо и на мове, и зайчиком, але ж я вам там лайна подсыплю в ЖЖ!
Вот скажу на русском! Ты издеваешься? "тарт з начинкою крем-брюле був занадто солодким?", хотя с тобой уже и на мове? Да я бы тебе его по роже размазал. Вот не дай божа таких борцух хрен пойми за что и с чем! Все, чем ты занимаешься, это полная дискредитация всех тех идей, которые ты пытаешься пропагандировать. За сим.

Edited at 2016-10-13 11:49 am (UTC)
13th-Oct-2016 12:16 pm (UTC)
нахуй.
14th-Oct-2016 09:57 am (UTC)

Я  здругом приїхала у Вишневе кілька років тому в гості, спитали адресу у дідуся, що мимо проходив і він такою красивою мовою відповів, що тепер для мене Вишневе асоціюється з красивою українською)

14th-Oct-2016 10:06 am (UTC)
тут більшість україномовні, а решта суржикомовні -- крім свіжопонаїхалів. ці можуть бути які завгодно.
This page was loaded Apr 21st 2018, 7:18 am GMT.