Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

російські зайди просувають в Україні двомовне навчання

а ми всі чудово знаємо, як це виглядає на практиці.

Andriy Borodavko
Ну що, друзі, всі встигли зазирнути в очі темряві під час читання посту Лариси Ніцой про зустріч у Міністерстві Освіти?
Ну то пропоную починати доносити думку до адресату. На цій сторінці сайту МінОсвіти ви можете залишити електронне звернення:
Я свою реакцію виклав таким чином:
"Обурений фактами, які викладені в постах соціальної мережі Facebook на сторінці громадського активіста, дитячої письменниці Лариси Ніцой, присвячених підготовленому вашим Міністерством Законом про Освіту.
Надаю адреси постів:
https://www.facebook.com/larysa.nitsoi/posts/1274019599296836
https://www.facebook.com/larysa.nitsoi/posts/1276121122420017

По-перше, як громадянин України повідомляю, що запропонований проект Закону про Освіту не відповідає інтересам нашої держави та вимагаю відізвати зазначений проект.

По друге, прошу підтвердити чи заперечити слова Юрія Кононенка, який є помічником Міністра Освіти Гриневич Лілії Михайлівни, - "Ми взяли курс на двомовну, білінгвальну освіту." Чи є це офіційною позицією Міністерства Освіти?

Третє, наведені в вищедоданому посиланні тези Юрія Кононенка відносно політики вашого Міністерства викликають обурення фактом надання йому будь-яких посад в галузі освіти нашої країни. Прошу розглянути питання відповідності Юрія Кононенка посаді (чи посадам), які він займає."

Запрошую приєднатися та доповнити моє звернення вашими.

PS
Також зателефонував до приймальні міністра Гриневич Лілії Михайлівни за телефоном +38 044 226-26-61, повідомив, що надіслав звернення, та бажаю також донести інформацію, що як громадянин України, глибоко обурений проектом Закону про Освіту, який склало міністерство, також обурений словами Юрія Кононенка "Ми взяли курс на двомовну, білінгвальну освіту." Розмовляв ввічливо.


зі.
Оксана Забужко: Про «страх і огиду в Міносвіті»
Tags: мовна політика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments