?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
як цікаво хлопці співають 
24th-Oct-2016 11:09 am
roma
Oleg Boyko

Дехто Цейровський, мандрівник та співведучий програми на Радіо Кошалін дав шанс польській громадськості та державі показати себе: або є воля до збереження добрих відносин з українцями та Україною, або далі буде заради короткотермінових політичних здобутків та популярності серед простонароддя роздмухуватися шовінізм.
"Українці то гвалтівники та різуни". "На ваше питання, чи всі українці, стверджую - всі". Отакими були найхарактеристичніші перлини з його виступу.
Вже є реакція в окремих індивідів. Хтось навіть написав шаблон повідомлення про злочин в прокуратуру. Мої читачі з Польщі якщо матимуть бажання додати справі резонансу, можете користуватися. Посилання дам в коментах.
А зрештою з нетерпінням чекаю, як ця справа піде далі. В 2012-му два ді-джеї кидали в ефір хамські жарти про українок-прибиральниць на кшталт "я не знаю, яке в неї обличчя, бо вона весь час рачки повзає по підлозі". Тоді їх звільнили, був чималий резонанс в суспільстві. Але тоді іншою була ситуація. І то дійсно було доволі розповсюджене серед ді-джеїв дурне неполіткоректне хамство - інцидент неприємний, але зрештою більш шкідливий для радіо, ніж для публіки. Тепер має місце вже чиста політика та пропаганда ненависті.


Шаблон повідомлення з описом інциденту та посиланнями на необхідні закони

приблизно з 9 хвилини:


зі.
там само в коментарях Олег пише:
Але з польського позитиву - там жіночі протести поширюються. Вчора відбулася хвиля акцій по маленьким містам. Серед вимог - відокремлення церкви від держави, повернення статевого виховання в школи та доступ жінок до всіх засобів планування родини. Отже, десь прибуває, десь убуває.
This page was loaded Jul 21st 2018, 1:29 pm GMT.