?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
Трамп покусав українських блогірів 
11th-Nov-2016 09:16 pm
warrior
Дмитро Лисак

В мене таке враження, що Трамп пробігся популярними блогерами місцевого сегменту і всіх покусав. Або похапав за пуссі, не знаю.
І дня не пройшло, як всякі Кукарєки та Кохи почати козлити політкоректність, лібералів, фемінізм і розповідати що негри, соціялісти та активісти у всьому винні - перегнули палку, нє услишалі народ, от він і їбанувся, бідолашний. Найгірше, що мої друзі все це лайкають, відповідно, я читаю це у стрічці після кави.
Вже хто-хто, а українці мали б зрозуміти, що "а шо такова, нігера нігером не назви" - це рівно те саме, що рускій мір, в якому замість нігерів - чурки, хахли та піндоси. І політкоректність - це всього навсього не вживати слова, які сприймаються даною групою як образа. Відчуваєте різницю з Міністерством Правди, якому глибоко срати на те хто на що ображається?
Далі, доводжу до відома пана Коха компліменти ніхто й ніколи поки що не забороняв. А те, що окремі їбанати на зразок Трампа вважають хапання за цицьки або фразу на зразок "гигиги, яка жопа!" формою компліменту - ну так це далеко не те, як має бути.
Єдине обмеження свободи слова - там, де починається свобода іншого. Бо я, звичайно, можу бути скільки завгодно ладен померти за свободу говорити навіть те, з чим не згоден, але якщо суть оцього говоріння зводиться до поливання брудом як мене, так і самого цього світогляду, заснованого на свободі слова, то слід керуватися не своєю етикою, а етикою того, хто цю хуєту поре. Не хоче воно політкоректності - ну не бережіть його почуття, називайте так, як воно заслужило називатися.
Comments 
11th-Nov-2016 04:47 pm (UTC)
Люди порою можуть дійти розумом лише якоїсь однієї концепції. Наприклад коли Росія ображає українців, з презирством відноситься до нашої мови та культури, називає боротьбу за неї фашизмом та утиском, то це імперський синдром, уявлення про свою вищість і так не можна. Але коли вони самі ображають геїв чи жінок, кажуть що 30% часу в ефірі для жінки то утиск чоловіків, то це ок. І нічого спільного з імперським синдромом та колонізацією не бачать.

А коли бідолашний народ їбанувся, то чим це інше ніж маскулісти, яки виправдовують маніяка тим, що його психіку задавив матріархат? Бо їх же - реднеків, Донбас, чоловіків, довели.
Так от багато хто може второпати справедливість ліберальної концепції тіко в контексті себе. Навіть якщо те саме, за калькою, повторюється через крок від тебе, вже ні. Зв'язку не бачать. Навіть українці. Інакше б не було купи сайтів де укр. націоналісти намагаються обливати лайном фемінізм.

Edited at 2016-11-11 07:47 pm (UTC)
11th-Nov-2016 05:30 pm (UTC)
человек по имени Кох Альфред против политкорректности это победа в номинации "выстрели себе в ногу"
11th-Nov-2016 09:04 pm (UTC)
Точно)
11th-Nov-2016 07:26 pm (UTC)
Я теж так думав, доки не поспілкувався в Непалі і Індії з німцями. Ну просто неможливо вести обгрунтовану дискусію.
Достатньо хоч трохи заікнутись про те що ти невпевнений у корисність в нелегальній міграції, чи ще шось подібне, значить ти неонацист, фашист, і дай тобі волю почнеш спалювати людей у печах. А який сенс вести бесіду з людьми які пропагують ненависть і спалювання живих людей?
Ну неможливо пробити цей щит, ніяки аргументи не доходять. Подібну реакцію я бачив коли в Росії намагався обговорювати дії влади. Німці зараз так само зазомбовані, як під час Гітлера чи росіяне під Путіним. Вони просто фізично бояться, не те що висловити думку яка не схвалюється владою, вони навіть бояться її подумати.
За комплімент в германії вас не посадять, але скажуть, ну він з традиційної культури, треба йому таке вибачити. Брата моєї співробітниці в америці, викликали в суд, за те що він похлопав по плечу свою співробітницю, це пройшло як сексуальне домагання.
Через деякий час спілкування з німцями я помітив, що сам підсвідомо боюсь висловити шось неполіткоректне, тому що боявся реакції.
Це було зовсім не смішно, і жити в суспільстві в якому боїшся сказати хоч шось що розходиться з лінією партії, це не зовсім добре для психічного здоровья.
This page was loaded Jul 21st 2018, 1:50 pm GMT.