Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Трамп покусав українських блогірів

Дмитро Лисак

В мене таке враження, що Трамп пробігся популярними блогерами місцевого сегменту і всіх покусав. Або похапав за пуссі, не знаю.
І дня не пройшло, як всякі Кукарєки та Кохи почати козлити політкоректність, лібералів, фемінізм і розповідати що негри, соціялісти та активісти у всьому винні - перегнули палку, нє услишалі народ, от він і їбанувся, бідолашний. Найгірше, що мої друзі все це лайкають, відповідно, я читаю це у стрічці після кави.
Вже хто-хто, а українці мали б зрозуміти, що "а шо такова, нігера нігером не назви" - це рівно те саме, що рускій мір, в якому замість нігерів - чурки, хахли та піндоси. І політкоректність - це всього навсього не вживати слова, які сприймаються даною групою як образа. Відчуваєте різницю з Міністерством Правди, якому глибоко срати на те хто на що ображається?
Далі, доводжу до відома пана Коха компліменти ніхто й ніколи поки що не забороняв. А те, що окремі їбанати на зразок Трампа вважають хапання за цицьки або фразу на зразок "гигиги, яка жопа!" формою компліменту - ну так це далеко не те, як має бути.
Єдине обмеження свободи слова - там, де починається свобода іншого. Бо я, звичайно, можу бути скільки завгодно ладен померти за свободу говорити навіть те, з чим не згоден, але якщо суть оцього говоріння зводиться до поливання брудом як мене, так і самого цього світогляду, заснованого на свободі слова, то слід керуватися не своєю етикою, а етикою того, хто цю хуєту поре. Не хоче воно політкоректності - ну не бережіть його почуття, називайте так, як воно заслужило називатися.
Tags: політика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments