?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
Трампа вибрали в Штатах, а в нас вже лізуть (знову) розповідати про небезпеку гендеру 
16th-Nov-2016 12:53 pm
be_mine
Марта Чумало

до відома Лілія Гриневич Olena Malakhova Світлана Войцеховська МФО "Рівні можливості"/Equal Opportunities Caucus Львівська міська рада

10 листопада 2016 Управління освіти Львівської міської ради на скерувало лист до начальників районних відділів освіти, а також керівників усіх навчальних закладів Львова про проведення у великій сесійній залі Львівської міської ради (!!!!) у відповідності до листа Комісії української греко-католицької церкви у справах освіти та виховання заходу "Гендер: перспективи та виклики". Під час цього заходу анонсується зустріч "з соціологом, пролайферкою, просімейним активістом, захисницею традиційної сім"ї" (!!!).

greky

Така діяльність порушує та суперечить нормам чинного законодавства, зокрема:
1. статті 5 Конвенції Організації Об'єднаних Націй "Про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок", згідно якої держава має зобов’язання «змінити соціальні та культурні моделі поведінки чоловіків і жінок для досягнення викоренення забобонів, звичаїв та всіх інших проявів, що ґрунтуються на ідеї неповноцінності чи зверхності однієї із статей або стереотипності ролі чоловіків і жінок Габріелою Кубі»
Такими стереотипними моделями є, зокрема, пропагування моделі «традиційної сім»ї, яка передбачає підпорядковане становище жінки у сім»ї, толерування та терпіння у результаті насильства щодо жінки та дітей з боку чоловіка/батька, ігнорування та порушення репродуктивних прав жінок.
2. статтю 35 Конституції України, згідно якої "церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви..."
та інших норм, які гарантують жінкам та дітям захист від насильства та дискримінації, повагу до особистого життя.

Символічно, що саме на 17 листопада 2016 року (день проведення заходу) у Верховній Раді заплановано голосування за ратифікацію Стамбульської конвенції, стаття 14 котрої, зокрема передбачає:
Держави здійснюють "...необхідні кроки для включення адаптованого до рівня розвитку учнів навчального матеріалу з таких питань, як рівність між жінками та чоловіками, не стереотипні гендерні ролі, взаємна повага..., право на особисту цілісність, у формальні навчальні плани на всіх рівнях навчання".

упд.
а 21.11.16 в 11.30 – 13.00: ця пані дає прес-конференцію в УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) на тему «Небезпека ґендерної ідеології в Україні».
Comments 
16th-Nov-2016 11:31 am (UTC)
І при цьому греко-католицькі монашеські ордени "пасуться" у сиротинцях західної України, вичищаючи майже на 90 відсотків їх, залучаючи сиріт, які не знають моделей тієї самої "традиційної" сім"ї чи ба навіть будь-якого іншого варіанту продовження життєвого шляху як на рівні свідомості, так і на рівні об"єктивних причин (держава їх просто "викидує" у доросле життя без будь-якої соціалізації) - знають тільки "дружню сім"ю монахинь".
Цікаво, як це впливає на їх розуміння "традиційного місця жінки" у сім"ї і, на повному серйозі, на демографічну ситуацію в Україні, принаймні західній. Думаю, якби хтось зробив вибірку життєвого шляху тих дітей у сиротинцях, які були під опікою "сестер", то вжахнувся б - у тих дітей просто немає вибору, альтернативи, їм, як у секті, промивають мізки із дитинства.
Цікаво, як ось таке позбавлення дітей прав на створення сім"ї (на фоні небажання у західному світі взагалі долучатися до церкви, не те що обирати целібат для цього) співвідноситься із доктриною матері-берегині і "от цього от всього". Чи типу це таке лукавство: або патріархальна сім"я, або целібатство? От таке.
This page was loaded Apr 21st 2018, 9:52 am GMT.