Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Трампа вибрали в Штатах, а в нас вже лізуть (знову) розповідати про небезпеку гендеру

Марта Чумало

до відома Лілія Гриневич Olena Malakhova Світлана Войцеховська МФО "Рівні можливості"/Equal Opportunities Caucus Львівська міська рада

10 листопада 2016 Управління освіти Львівської міської ради на скерувало лист до начальників районних відділів освіти, а також керівників усіх навчальних закладів Львова про проведення у великій сесійній залі Львівської міської ради (!!!!) у відповідності до листа Комісії української греко-католицької церкви у справах освіти та виховання заходу "Гендер: перспективи та виклики". Під час цього заходу анонсується зустріч "з соціологом, пролайферкою, просімейним активістом, захисницею традиційної сім"ї" (!!!).

greky

Така діяльність порушує та суперечить нормам чинного законодавства, зокрема:
1. статті 5 Конвенції Організації Об'єднаних Націй "Про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок", згідно якої держава має зобов’язання «змінити соціальні та культурні моделі поведінки чоловіків і жінок для досягнення викоренення забобонів, звичаїв та всіх інших проявів, що ґрунтуються на ідеї неповноцінності чи зверхності однієї із статей або стереотипності ролі чоловіків і жінок Габріелою Кубі»
Такими стереотипними моделями є, зокрема, пропагування моделі «традиційної сім»ї, яка передбачає підпорядковане становище жінки у сім»ї, толерування та терпіння у результаті насильства щодо жінки та дітей з боку чоловіка/батька, ігнорування та порушення репродуктивних прав жінок.
2. статтю 35 Конституції України, згідно якої "церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви..."
та інших норм, які гарантують жінкам та дітям захист від насильства та дискримінації, повагу до особистого життя.

Символічно, що саме на 17 листопада 2016 року (день проведення заходу) у Верховній Раді заплановано голосування за ратифікацію Стамбульської конвенції, стаття 14 котрої, зокрема передбачає:
Держави здійснюють "...необхідні кроки для включення адаптованого до рівня розвитку учнів навчального матеріалу з таких питань, як рівність між жінками та чоловіками, не стереотипні гендерні ролі, взаємна повага..., право на особисту цілісність, у формальні навчальні плани на всіх рівнях навчання".

упд.
а 21.11.16 в 11.30 – 13.00: ця пані дає прес-конференцію в УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) на тему «Небезпека ґендерної ідеології в Україні».
Tags: права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment