Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

про моделей плюс-сайз

для оцієї статті брали в мене коментар.

хоча насправді я написала оце:

в модельній індустрії нормою вважаються худорляві високі жінки певних параметрів, на яких добре виглядають придумані модер"єрами предмети одягу.
жінки з такими параметрами складають менше ніж третину відсотка від всіх дорослих жінок.
на жінок із стандартнішою фігурою змоделювати одяг складніше -- через наявність численних різних об"ємів і форм.
відповідно, в індустрії моди такі жінки вважаються плюс-сайз -- навіть якщо на звичайний погляд вони не те що не плюс, а і на сайз ледве тягнуть.
в неопатріархатній культурі, в якій ми всі живемо, жінки повинні не лише обслуговувати чоловіків сексуально, побутово, репродуктивно і емоційно --
вони повинні вкладати величезні гроші, нерви і час у те, аби виглядати так, як зараз вважається прийнятним для жінок виглядати
але єдиного стандарту не існує -- і для більшості людей це не привід святкувати будь-які форми тіл, а можливість кпинити з жінок і ставити їм на вид те, що вони мало вкладаються у свою зовнішність (читай, вдувабельність)
відповідно, навіть олімпійським спорстменкам такі "знавці" розповідають про те, які вони негарні і нездорові, а моделям плюс-сайзу закидають міфічну зайву вагу.
отже, коли ми говоримо про жінок поза контекстом індустрії моди, викоритосувати шаблон модель / модель плюс-сайз нема сенсу, тому що це не стосується справи.
Tags: моє
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment