?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
про моделей плюс-сайз 
29th-Nov-2016 03:42 pm
grammar nazi
для оцієї статті брали в мене коментар.

хоча насправді я написала оце:

в модельній індустрії нормою вважаються худорляві високі жінки певних параметрів, на яких добре виглядають придумані модер"єрами предмети одягу.
жінки з такими параметрами складають менше ніж третину відсотка від всіх дорослих жінок.
на жінок із стандартнішою фігурою змоделювати одяг складніше -- через наявність численних різних об"ємів і форм.
відповідно, в індустрії моди такі жінки вважаються плюс-сайз -- навіть якщо на звичайний погляд вони не те що не плюс, а і на сайз ледве тягнуть.
в неопатріархатній культурі, в якій ми всі живемо, жінки повинні не лише обслуговувати чоловіків сексуально, побутово, репродуктивно і емоційно --
вони повинні вкладати величезні гроші, нерви і час у те, аби виглядати так, як зараз вважається прийнятним для жінок виглядати
але єдиного стандарту не існує -- і для більшості людей це не привід святкувати будь-які форми тіл, а можливість кпинити з жінок і ставити їм на вид те, що вони мало вкладаються у свою зовнішність (читай, вдувабельність)
відповідно, навіть олімпійським спорстменкам такі "знавці" розповідають про те, які вони негарні і нездорові, а моделям плюс-сайзу закидають міфічну зайву вагу.
отже, коли ми говоримо про жінок поза контекстом індустрії моди, викоритосувати шаблон модель / модель плюс-сайз нема сенсу, тому що це не стосується справи.
Comments 
29th-Nov-2016 01:51 pm (UTC)
Да все куда проще. Есть женщины, а есть модели женщин. Это такие абстракции типа палка-палка-огуречик для иллюстрации тех или иных понятий-движений.
This page was loaded Mar 21st 2018, 8:36 am GMT.