Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Oleksandr Shevchenko

У зв'язку з тим, що Лілія Гриневич Lilia Hrynevych зробила рішучий крок з боку держави та визнала дипломи богословських шкіл на рівні Міністерства Освіти та Науки, пропоную дуже важливі зворотні кроки з боку церкви задля закріплення партнерських відносин між державою та Всеукраїнською Радою Церков.
1) Осіб з дипломом бакалавра або середньої спеціальної освіти визнати на державному рівні, а на церковному прийняти у кліри.
2) Осіб з дипломом магістра та спеціаліста визнати на державному рівні, а на церковному рівні прийняти у міністранти.
3) Аспірантів та працівників наукових кафедр визнати іподияконами.
4) Доцентів та старших наукових співробітників висвятити у диякони, священники та навіть єпископи в залежності від вислуги років.
5) Кандидатів наук, докторів наук автоматично висвятити у архієреї в залежності від вислуги років та індексу Хірша.
6) Членів-кореспондентів та дійсних членів Академії Наук так само зачисляти у архієреї, але щоб вони мали більші парафії та більші громади та фінансові потоки.
7) Членів Малої Академії Наук - у малі архієреї відповідно.
8) Працівників закритих або режимних наукових установ санувати у ченці відповідно до ієрархії.
9) Ректорів, членів Президії НАНУ зразу призначати у митрополити та/або у патріярхи, благо конфесій у нас на всіх вистачить.
АПД:
10) Осіб, які кинули університет на 4-6 курсі, зачислити в расстрігі і предать анафемі на державному рівні із залученням спеціальної комісії ВР.
11) На законодавчому рівні для всіх наукових установ скасувати оподаткування та запровадити пільги на комунальні послуги на рівні з УПЦ МП.

Амінь, браття й сестри!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • My tweets

  Sat, 11:01: RT @ glosswitch: The swerve from women being told they're liars to being told what they say is true, but they shouldn't say it…

 • My tweets

  Thu, 13:09: RT @ janeclarejones: Quotes from gay and lesbian NHS workers about how they feel working in an institution captured by trans…

 • My tweets

  Thu, 08:34: RT @ UnitedCVE: Every day #women leaders bring change in their communities. 📢 Let's give them a shout-out for the important work…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments