Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

злиття держави і церкви триває. наш православний Талібанчик.

Oleksandr Shevchenko

У зв'язку з тим, що Лілія Гриневич Lilia Hrynevych зробила рішучий крок з боку держави та визнала дипломи богословських шкіл на рівні Міністерства Освіти та Науки, пропоную дуже важливі зворотні кроки з боку церкви задля закріплення партнерських відносин між державою та Всеукраїнською Радою Церков.
1) Осіб з дипломом бакалавра або середньої спеціальної освіти визнати на державному рівні, а на церковному прийняти у кліри.
2) Осіб з дипломом магістра та спеціаліста визнати на державному рівні, а на церковному рівні прийняти у міністранти.
3) Аспірантів та працівників наукових кафедр визнати іподияконами.
4) Доцентів та старших наукових співробітників висвятити у диякони, священники та навіть єпископи в залежності від вислуги років.
5) Кандидатів наук, докторів наук автоматично висвятити у архієреї в залежності від вислуги років та індексу Хірша.
6) Членів-кореспондентів та дійсних членів Академії Наук так само зачисляти у архієреї, але щоб вони мали більші парафії та більші громади та фінансові потоки.
7) Членів Малої Академії Наук - у малі архієреї відповідно.
8) Працівників закритих або режимних наукових установ санувати у ченці відповідно до ієрархії.
9) Ректорів, членів Президії НАНУ зразу призначати у митрополити та/або у патріярхи, благо конфесій у нас на всіх вистачить.
АПД:
10) Осіб, які кинули університет на 4-6 курсі, зачислити в расстрігі і предать анафемі на державному рівні із залученням спеціальної комісії ВР.
11) На законодавчому рівні для всіх наукових установ скасувати оподаткування та запровадити пільги на комунальні послуги на рівні з УПЦ МП.

Амінь, браття й сестри!
Subscribe

 • My tweets

  Thu, 07:31: RT @ cawsbar: As we continue to gain traction, the anti-woman/anti-child campaigners are amping up their rhetoric against women who…

 • My tweets

  Tue, 18:43: RT @ YasMohammedxx: #FreeFromHijab Tue, 18:44: RT @ DrJessTaylor: If I leave a legacy of any kind, it will be a body of work,…

 • My tweets

  Mon, 16:00: RT @ womensart1: Polish artist NeSpoon from Warsaw, known for her street art featuring traditional lace pattern imagery #womensart

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments