Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

порно для жінок

коли ми були в Штатах, в крамниці товарів для листування (різні конверти, листівки, папір різних кольорів і малюнків та інша краса і сила) потрапили мені на очі книжечки серії Порно для жінок.
кілька фотографій з підписами з них я постила в жж.


всього їх було п"ять:
порно для жінок, порно для жінок певного віку -- із трішки старшими чоловіками, жорсткіше порно для жінок, порно для працюючих жінок і порно для молодих мам.

в усіх цих яскравих гарно оформлених книжках акуратні чисті гарні добре вдягнені чоловіки знову займаються хатньою роботою і дітьми, демонструють повагу до жінки і її інтересів, поводяться ввічливо і турботливо.

був ще в цій серії буклет з листівок з цих книжок -- одна листівка, один чоловік, один вид хатньої роботи -- але їх я всі роздарувала подругам і приятелькам.

цю серію книжок вигадав і створив Кембріджський кооператив з жіночої порнографії.
ці відважні жінки хотіли перевинайти порнографію як те, що збуджує жінок -- і не так, як це собі уявляють прищаві підлітки, а як це відбувається в дорослому житті, коли хатня робота накопичується і висить тягарем на шиї, і саме розуміння, що твій партнер не допомагає тобі по хаті, а чесно і з ентузіазмом виконує свою частину побутових обов "язків без скарг, шатнажу чи ниття -- воно тішить. це усвідомлення, що ви разом.

після появи цих книжок на Урбан Дикшенері (онлайн-ресурс, який фіксує новотвори в англійській мові) з"явилася стаття choreplay -- гра слів з "хатній обов"язок" і "прелюдія" -- коли жінку збуджує, що чоловік робить щось по хаті.

і дійсно -- як показують численін дослідження, в тих родинах, де жінка і чоловік справедливо ділять хатню роботу і виконують її, сексуальне життя насиченіше і приємніше для обох сторін.
хоча б тому, що в жінки є на той секс час і сили.
Tags: картинки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments