?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
шалена п"ятниця -- частина 1 
6th-Mar-2017 02:36 pm
flower
як я вже писала, певно, не раз і не два, я не ходжу на заходи, куди мене не кликали виступати. але цієї п"ятниці я виступала аж в трьох місцях. точніше, на трьох заходах в двох місцях.
зранку я вирушила на зустріч із кількома жінками зі спільноти Фемінізм-уа, які хотіли виступити на Марші секс-працівників на підтримку жінок в проституції і проти легалізації проституції. (в нас тепер є навіть окрема спільнота).
ми зустрілися біля Арсенальної, колеги люб"язно надали мені аркуш картону і маркери, на якому я швиденько намалювала свій плакат, і ми рушили до Верховної Ради. коли ми туди прийшли, там були переважно молоді дівчата і хлопці з плакатами в підтримку сім"ї.
на на накинувся натовп фотографів. зрештою, ми стали у стороні від запланованого місця початку маршу і взялися відповідати на питання від журналістів (і одного ідіота із селфі-палкою). оскільки 20 років срачів про права жінок в мережі даються взнаки, вони отримали імпровізовану лекцію про положення жінок в Україні і зв"язок між домашнім насильством і проституцією, а також про шведську модель.

(якщо хто не в курсі, оця епічна дама в рудій шапці -- це я)

за якихось 20 хвилин почали з"являтися перші секс-працівники -- і на фото видно, що там значно більше чоловіків, ніж жінок, і журналісти лишили нас в спокої. ввічливий хлопчик з ВВС взяв у мене і у Людмили Богдан інтерв"ю -- яке, на мій подив, не перекроїв, а коректно використав у сюжеті.
(я на позначці 1:30)
(зверніть увагу --
Зорян Кісь каже, що боротися з проституцією -- все одно що боротися з поганою погодою. продовжуючи цю логіку -- який сенс боротися із гомофобією? чи з корупцією? чи з крадіжками та вбивстами?
чисто для довідки: після того, як більшовики, використавши напрацювання феміністок, законодавчо закріпили за жінками право голосу, право на освіту та право на працю, кількість жінок в проституції в Росії зменшилася від третини дорослого жіночого населення до менше ніж піввідсотка. правозахисник, який бореться за права геїв, але кидає жінок на поталу гвалтівникам -- гівно, а не правозахисник.

і ще. наприкінці ролика Дмитро Шерембей каже, що проти легалізації виступають ті, хто контролюють проституцію. насправді ж міліцейське начальство за останні років десять регулярно виступало за легалізацію проституції.
і ні, легалізація проституції ніде не поліпшила положення жінок чи безпеку. навпаки, вона їх значно погіргшує. але щоб це знати, треба читати щось інше, ніж легалізаторські агітки)


а ось пост пані, яка створила подію

і я з моїм плакатіком:


і ще один пост -- вже іншої учасниці пікету
і мої фотачки :)

(це хлопчик з ВВС)більша частина матеріалів про цей марш нас взагалі або не згадала, або перекрутила нашу позицію, або приписала нашу позицію якраз тим, хто виступає за легалізацію (за посиланням цитата курсивом -- цитата з мене. дослівна. але чомусь у перекладі російською). росіяни так взагалі все перебрехали.

(ось, наприклад, моє інтерв"ю Громадському з цього питання)

ось ще одне відео:


зі.
феміністки 200 років борються за те, аби в жінок не було потреби у виборі йти у проституцію.
Comments 
6th-Mar-2017 04:02 pm (UTC)
Зорян правильно сказав. Продовжуючи аналогію, боротися треба з гомофобами, крадіями і вбивцями. Це роблять представники закону, наприклад. А з гомофобією, крадіжками і вбивствами борються політики і попи, бо дурнів, що їм вірять, значно більше, ніж свідомих громадян.
6th-Mar-2017 04:20 pm (UTC)
я буду вам вдячна, якщо на майбунє ви утримаєтеся від коментування у мене в журналі.
6th-Mar-2017 04:26 pm (UTC)
Розумію. Тільки не впевнений, що запам'ятаю ваше прохання саме вас не коментувати. То ви краще скористайтеся баном, так буде простіше вам і мені. Бан для цього й призначений.
6th-Mar-2017 04:11 pm (UTC)
Марiя, ви крута.

6th-Mar-2017 04:20 pm (UTC)
дякую :)
8th-Mar-2017 02:13 pm (UTC)
Ти киця і в тебе крутезна пухнаста шапка :)
8th-Mar-2017 05:12 pm (UTC)
дякую :)
шапку сплела мама, дуже зручна шапка.

2nd-May-2017 07:16 pm (UTC)
1. Чи є у вас журнал на дримвічє?

2. Шо не так з проституцією?
Торгувати можна. Займатись сексом можна. А займатись сексом за гроші ні. Де логіка?
2nd-May-2017 08:18 pm (UTC)
так, такий самий, як і тут.
людина не може бути товаром. так само, як не можна купувати людей в рабство чи на органи, не можна купувати людей заради того, аби їх згвалтувати.
3rd-May-2017 05:33 am (UTC)
1.дякую

2. то не людина як товар, а послуга. Як парикмахер массажист, вони не товар, вони надають послуги.
3rd-May-2017 06:45 am (UTC)
ні. надавати отвори свого тіла -- це не послуга.
3rd-May-2017 11:34 am (UTC)
Той же самий массаж.
3rd-May-2017 01:46 pm (UTC)
середній вік початку занять проституцією -- 13 років.
середня тривалість життя жінок в проституції -- 35 років.
рівень ПСТР в жінок в проституції -- як після півроку на фронті.
а так дійсно, робота як будь-яка інша.
3rd-May-2017 03:53 pm (UTC)
більшість негативних наслідків випливає з того, що ця робота нелегальна
This page was loaded Apr 26th 2018, 11:41 am GMT.