?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
шалена п"ятниця -- частина 3 
6th-Mar-2017 07:23 pm
babka
якщо ви не в курсі -- я не просто собі феміністка с раёна. я сертифікована тренерка з гендерної освіти і гендерна експертка і (більш-менш) велике цабе (ну добре. невеличке цабе) в українському жіночому русі. і в якості гендерної екпсертки працювала з представництвом ООН Жінки в Україні та ЮСЕЙД.
(бо сама себе не похвалиш, ніхто не похвалить)

після зустрічі з Радою церков я лишилася ще на запрошення на зустріч Громадської Ради при Міжфракційному об'єднанні "Рівні можливості", яка була присвячена обговоренню результатів представлення громадськими організаціями звітів та тіньових повідомлень за виконання Україною Конвенції ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок на 66 Сесії Комітету 13-14 лютого 2017 року, та рекомендацій Комітету.

аельтернативних візітв подали, між іншим, аж цілих 18 штук.

оце я поряд із Катериною Левченко


оце моя модна потилиця


а це мене колега сфотографувала з новою гарною футболочкою, яку я замовила разом з купою інших учасниць Фемінізм-уа завдяки зусиллям Олени Зайцевої.


загалом зустріч була інформативна, але для мене було важливіщим, що я зустріла купу знайомих давніх і не дуже і трішки з ними поспілкувалася.
Comments 
7th-Mar-2017 03:41 pm (UTC)
Про тебя даже на лурке есть статья, а это больше, чем большинство живущих ныне людей заслужили. ;-)
7th-Mar-2017 04:46 pm (UTC)
когда под Верховной Радой какой-то идиот пытался меня троллить, я ему сказала, что вот когда про него на лурке будет статья -- тогда пусть и приходит :)
This page was loaded Apr 27th 2018, 5:01 am GMT.