?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
а я - вертоліт! 
12th-Mar-2017 02:48 pm
librarin
під статтею про секс-працівниць (де, зокрема, згадується, що їх треба називати саме так -- хоча є купа жінок, які вийшли з проституції і виступають проти цієї назви) чудовий коментар:
apache

зі.
я там накидала коментів із описом реалій легалізованої проституції. якщо маєте час і натнхення -- полайкайте їх, щоб вони лишалися згори. заздалегідь дякую.
Comments 
12th-Mar-2017 01:15 pm (UTC)
Полайкала усе.

Ненавиджу, коли проституцію називають найдавнішою професією, адже це міф. Ну як проституція може бути найдавнішою, якщо аби дати повії продукт - їжу, наприклад, треба його мати. Тобто освоїти професії збиральника фруктів, рибалки чи мисливця. Живі істоти, між тим, полювали і їли ще задовго до того, як відбувся розподіл на статі. Ну як можна бути такими тупими, аби називати проституцію найдавнішо професією? Елементарна ж логіка, найпростіші знання, які кожен має зі школи.
Звісно цей міф існує завдяки патріархальному уявленню про те, що чоловіки ЗАВЖДИ годували жінок, а жінки НІКОЛИ не могли здобути собі їжу самі. Хоча це спростовують дослідження антропологів, згідно з яким більшість їжі імовірно здобували якраз таки жінки.

Проте, цим тупим міфом обгрунтовують те, що проституція була завжди і її неможливо викорінити. Фактично як біологізаторство нерівнопраного положення жінок та чоловіків, або виправдання згвалтування.
12th-Mar-2017 11:01 pm (UTC)
Полайкала.
This page was loaded Jun 23rd 2018, 8:20 am GMT.