?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
вікопомна віха 
4th-Apr-2017 05:25 pm
needs a hug
сьогодні вперше водила малу до дантиста. дивилися дірку в зубі, сказали робити ремінералізацію.

а ще ми їй третій тиждень не можемо вивести воші. на мені нема, на Дмитрові нема, а на ній з"являються -- по одній-дві -- після вже двох обробок препаратом від них.
Дмитро весь цей час наполягав, що її треба підстригти -- бо в неї волосся густе і гарне, як у нього, і довге -- ми її з народження жодного разу не стригли. і ото сьогодні ми всю цю красу до середини спини обстригли.
я в журбі.
Comments 
4th-Apr-2017 04:51 pm (UTC)
Та не журіться, відросте. І зуби теж - то ж молочні. В нас у старшого першу пломбу треба було ставити ще як двох років йому не було, то нам порадили дитячий мультітабс з кальцієм - допомогло, перестали з'являтись нові дірки. То давно було, а зараз він вже великий хлопець, то стоматолог сказала пару разів на рік вдаватись до "кальцій Д3". Хоч і багато хто каже, що аптечні вітаміни ні до чого не помічні , але ж, але ж. Ну і чистити зубки, гризти тверді овочі-фрукти - то само собою.
4th-Apr-2017 07:25 pm (UTC)
Нашим малим ремінералізація не допомагає. Пломбування наше все. У понеділок поставили першу пломбу доньці, їй 2р. 3міс.
Якщо є можливість демонструвати дитині лікування інших членів родини - водіть. Нам дуже допоміг приклад сина для спокійного лікування.

Edited at 2017-04-05 12:14 am (UTC)
6th-Apr-2017 04:49 pm (UTC) - гадские вши
Anonymous
Я после шампуня через день сажусь и перебираю старшей волосы, вырезаю волосины (а одну не поймаешь, сразу прядку) с гнидами. Их не всех сразу видно, они не все убиваются шампунем, и они растут. Младшему (3 г.) вычесала сразу после шампуня, больше не появлялись. На длинных волосах этот номер не проходит...
6th-Apr-2017 05:45 pm (UTC) - Re: гадские вши
ми сподіваємось, хоча б з третьої спроби ми їх придушимо. чоловік малу вичісує. каже, що коротші легше.
This page was loaded Jul 23rd 2018, 1:48 pm GMT.