?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
про українських бізнесменів / чиновників 
4th-May-2017 11:29 pm
spleen
я не можу знайти, чи постила сюди цю історію.
але нагадати її буде незайве.
колись давно, наприкінці 90-их, коли я ще жила в Луцьку і працювала у Волинській державній телерадіокомпанії, бачила я концепт-кари, які розробили у нас на Луазі спільно з Фіатом під спільне виробництво.
це була цікава лінійка автомобілів і для міста, і для сільської місцевості.
міські варіанти були малолітражні і невеличкі -- для містян, яким треба їздити на роботу і складно шукати місце для парковки. маленькі симпатичні машинки.
для сільської місцевості це були всепрохідні маленькі монстри в різних комплектаціях -- для мисливців і рибалок, для фельдшерів, для сільських працівників -- і варіант для фельдшерів мав сучасний медичний фарш.

ці машини виставили на Театральному майдані -- і всі охочі могли ними помилуватися і їх помацати.

для виробицтва цих машин в Луцьку було все -- і виробнича база, і фахівці -- не кажучи вже про те, що в місті був завод штучної шкіри, електроапаратний завод, завод пластмас -- все, що треба, на місці.
Фіат збирався влкасти в цю затію чималі гроші -- але не вклав.

як розповідали, в Мінпромисловості чиновник, який мав дати добро на це все, зажадав хабар в розмірі третини інвестицій Фіату. фіатівські очільники знизали плечима і пішли.

отак жадібність одного мудака суттєво попсувала життя купі народу, які втратили роботу -- і підісрала економіці міста, не кажучи вже про доступність малолітражних міських авто.
This page was loaded Aug 15th 2022, 7:22 pm GMT.