Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

про українських бізнесменів / чиновників

я не можу знайти, чи постила сюди цю історію.
але нагадати її буде незайве.
колись давно, наприкінці 90-их, коли я ще жила в Луцьку і працювала у Волинській державній телерадіокомпанії, бачила я концепт-кари, які розробили у нас на Луазі спільно з Фіатом під спільне виробництво.
це була цікава лінійка автомобілів і для міста, і для сільської місцевості.
міські варіанти були малолітражні і невеличкі -- для містян, яким треба їздити на роботу і складно шукати місце для парковки. маленькі симпатичні машинки.
для сільської місцевості це були всепрохідні маленькі монстри в різних комплектаціях -- для мисливців і рибалок, для фельдшерів, для сільських працівників -- і варіант для фельдшерів мав сучасний медичний фарш.

ці машини виставили на Театральному майдані -- і всі охочі могли ними помилуватися і їх помацати.

для виробицтва цих машин в Луцьку було все -- і виробнича база, і фахівці -- не кажучи вже про те, що в місті був завод штучної шкіри, електроапаратний завод, завод пластмас -- все, що треба, на місці.
Фіат збирався влкасти в цю затію чималі гроші -- але не вклав.

як розповідали, в Мінпромисловості чиновник, який мав дати добро на це все, зажадав хабар в розмірі третини інвестицій Фіату. фіатівські очільники знизали плечима і пішли.

отак жадібність одного мудака суттєво попсувала життя купі народу, які втратили роботу -- і підісрала економіці міста, не кажучи вже про доступність малолітражних міських авто.
Tags: мемуар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments