Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

про жіноче менторство (і походи на заходи з кашлем)

я вже два тижні хворію якимсь новим грипом і ніяк не одужаю толком -- від кашлю в мене болить шрам від кесарева (і трусяться стіни), і голос пропав, я хрпилю і сиплю зі страшною силою.

але я не про те.
на минулому тижні на честь початку 16 днів активізму проти гендерного насильства проводиди цілу купу заходів. я на всі подалася -- на одному мою реєстрацію проігнорували, але прийняли на ще три. і з одного організаторки мені написали і запропонували у них виступити, розповісти про сучасні виклики для жіночого руху в Україні.
я обожнюю спілкуватися з людьми про жіночий рух і про фемінізм, тож я погодилася. (правда, я не пішла на решту заходів -- мені треба було економити залишки голосу). і от в суботу я прийшла на захід (ну тобто не на весь захід, а на частину першого дня заходу) СД Платформи (тобто соціал-демократичної. за підтримки Фонду Фрідріха Еберта. хороші люди) присвячений жіночому лобі в політиці.

оце я. хрпилю про виклики :)
xmas_Nov_2017

були цікаві розповіді від жінок, які займаються соціальним бізнесом, жінками в політиці, захистом прав дітей-сиріт і керуванням власним бізнесом.

багато говорили про потребу у взаємній підтримці і в солідарності, а також в менторстві від жінки до жінки.
це було натхненно.

дякую Катерині Везєлєвій за запрошення.
Tags: права жінок, щоденник
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments