?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
про жіноче менторство (і походи на заходи з кашлем) 
29th-Nov-2017 08:14 pm
be_mine
я вже два тижні хворію якимсь новим грипом і ніяк не одужаю толком -- від кашлю в мене болить шрам від кесарева (і трусяться стіни), і голос пропав, я хрпилю і сиплю зі страшною силою.

але я не про те.
на минулому тижні на честь початку 16 днів активізму проти гендерного насильства проводиди цілу купу заходів. я на всі подалася -- на одному мою реєстрацію проігнорували, але прийняли на ще три. і з одного організаторки мені написали і запропонували у них виступити, розповісти про сучасні виклики для жіночого руху в Україні.
я обожнюю спілкуватися з людьми про жіночий рух і про фемінізм, тож я погодилася. (правда, я не пішла на решту заходів -- мені треба було економити залишки голосу). і от в суботу я прийшла на захід (ну тобто не на весь захід, а на частину першого дня заходу) СД Платформи (тобто соціал-демократичної. за підтримки Фонду Фрідріха Еберта. хороші люди) присвячений жіночому лобі в політиці.

оце я. хрпилю про виклики :)
xmas_Nov_2017

були цікаві розповіді від жінок, які займаються соціальним бізнесом, жінками в політиці, захистом прав дітей-сиріт і керуванням власним бізнесом.

багато говорили про потребу у взаємній підтримці і в солідарності, а також в менторстві від жінки до жінки.
це було натхненно.

дякую Катерині Везєлєвій за запрошення.
This page was loaded Sep 22nd 2018, 9:57 am GMT.