?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
про болячки і тв 
19th-Dec-2017 05:27 pm
dwarfish
в мене цього року якась дуже паскудна осінь видалася -- ледь не з початку вересня і досі в мене якісь то грипи, то ще якась респіраторна зараза. пару разів пропадав голос. кашель досі не припинився.
я через це порпустила купу різних заходів протягом 16 днів проти гендерного насильства.
і не потрапила в телевізор і радіо, куди мене кликали.

на минулому тижні мені написала у фб якась журналістка, яка сказала, що шукає когось розповісти про фемінізм. в неї було дуже чітке уявлення про те, що вона хоче почути.
більше того, вона навіть зауважила, що сказала б це все сама. похвалила мене, мовляв, дивилася мої відео і я так добре говорю. (нагадало мені, як в середині 2000и-х я ходила на ток-шоу до Маші Єфросініної і Дмитро зі мною, і мене там запитали, чи в мене чоловік говорящій)

я люб"язно погодилася прийти в студію -- вони забирали машиною і відвозили назад (машина, правда, смерділа тютюновим димом і студія глибоко в нетрях Софійської Борщагівки) -- і те, що я думала, триватиме хвилин 20, розтягнулося майже на три години. в пані журналістки був сценарій, за яким вона задавала мені питання і казала мені, що я маю сказати. я давала відповіді на її питання -- так, як вважала за потрібне. навіть коли вона прямим текстом кзаала мені репліки, які хотіла від мене отримати.

я була (і досі перебуваю) в шоці. мною за все життя давання інтерв"ю чи коментарів так не помикали.
мені цікаво, чи вона решті своїх гостей даватиме такі ж вказівки -- і чи вона для всіх припасла підготовлений текст.

передача має бути під 8 березня.

пані українську розусіє, але нею не говорить від слова зовсім.
Comments 
19th-Dec-2017 05:43 pm (UTC)
Я зазвичай як писала питання, то давала їх перед тим прочитати тому, кому вони будуть задані.

Втім, що до того, коли гість каже не те, що я хочу, в мене теж було. Правда коли обирала фем теми, то мені хотілось, аби люди говорили радикальніше, а вони обирали максимально безпечні варіанти з уклонами у всі сторони. В такому випадку в мене теж була думка, що я б сама ліпше сказала. Ну що поробиш, гість то гість, а тоді я вела прямі ефіри, з яких слова не викинеш. Слава Ісу тепер тільки передачами займаюсь і завжди можу те, що не подобається вирізати. Коли людина поре сексизм, навіть м'який, вирізаю.

А у вашому випадку, що вона хотіла від вас почути?

Edited at 2017-12-19 05:48 pm (UTC)
19th-Dec-2017 09:27 pm (UTC)
ну, маю визнати, почути від мене вона хотіла якраз феміністські речі. але я не наймалася бути чиїмось рупором і говорити її заготовками на її питання.
This page was loaded Jan 17th 2019, 1:47 pm GMT.