?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
про Форму води 
6th-Mar-2018 09:27 am
babka
я не дивитимусь цей фільм, бо для мене сама ідея жінки, яка займається сексом з безсловесною твариною, та ще й рибою, занадто сильно віддає зоофілією. при чому порнографічного штибу.

але актор, який грає цього рибобога, мені страшенно подобається.
Comments 
8th-Mar-2018 01:13 am (UTC)
Коли грала у Масс Ефект, там був персонаж (доступний як романтичний партнер для головного героя), прямо вилитий водяний з Форми води. Тож мене ця ідея не відштовхує.

8th-Mar-2018 06:34 am (UTC) - в Хелбої подібний персонаж
але він інтелігентна розумна істота, яка вміє говорити.
https://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Sapien
8th-Mar-2018 07:27 am (UTC) - RE: в Хелбої подібний персонаж
У "Формі води" головна героїня теж не вміє говорити. Вона спілкується тільки мовою жестів, чому навчає і водяного. Тобто не мовне, але спілкування задопомогою жестів він непогано опановує.

Крім того, мені здалось, що у фільмі доволі сильний посил проти расизму та всілякої інакшості. СПОЙЛЕР, Викрасти водяного героїні допомагає чорношкіра подруга та друг-гей, який стикається з гомофобією і расизмом. При тому, що по ходу фільму стає зрозуміло, - водяний здатний до спілкування та соціалізації, антагоністи стрічки настоюють на ідеї того, що він тварина тож вони можуть розпоряджатись його життям як їм заманеться. В одному місці героїня навіть каже мовою жестів - "я теж не можу говорити і ким це мене робить?". Ще СПОЙЛЕР - в кінці, хоча це очевидно з самого початку фільму, стає зрозумілим, що вона і сама певною мірою належить до цих водних людей, звідси і її нездатність говорити.

Хоча там є ну дуже неоднозначний епізод з відриванням голови кішці та її поїданням, в цілому водяний показаний як істота, насильницьки витягнута зі звичного середовища та оточення, вроді тієї ж готентотської венери, що знаходиться у безвихідному становищі експонату, чи навіть біологічного препарату.
This page was loaded Aug 23rd 2019, 11:11 am GMT.