?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
Коаліція ромських НУО України звернулася до МВС та Генпрокуратури щодо погромів ромських поселень… 
26th-May-2018 06:22 pm
ass
Коаліція ромських НУО України звернулася до МВС та Генпрокуратури щодо погромів ромських поселень…

Коаліція ромських неурядових громадських організацій України «Стратегія 2020» направила 25 травня офіційні листи* на адресу міністра внутрішніх справ...

Posted by Марія Дмитрієва on 26 Тра 2018, 15:22

Comments 
26th-May-2018 06:03 pm (UTC)
"у місті Дергачі Харківської області, де стався напад на адвоката Андрія Муху, який веде справу щодо вбивства рома в селі Вільшани Харківської області"

В цьому місяці писала статтю про вбивство у Вільшанах, аби нагадати громадськості, адже минув рік, а ні то що вроку, навіть підозрюваних нема. У статті про підозрюваного у вбивстві написала одну фразу, що приблизно звучала так: "на думку ромів вбивсто сталось на грунті міжнаціональної ненависті після того як син місцевого мера вдарив сина загиблого" .

Також опитувала жителів Вільшан, 5 людей, з них у статтю узяла 2х. Умисно обрала слова де люди говорили не те, яка родина загиблого хороша (всі 5 казали це), але те, що турбує самих українців. А їх турбує: 1. факт вбивства серед білого дня 2. відсутність правосуддя 3. що після ромів наступними можуть стати вони.

Ну і далі писала про те як ромів дискримінують, як цього позбутись - мир, дружба, жуйка.

Так от, під тією статтею такий гнівний комент був, що я мов лише 2х людей опитала і повибирала те, де вони добре про ромів казали (ЛОЛ) і я мов розпалюю міжнаціональну ворожнечу цим текстом, хоча він увесь був направлений на те, аби показати, що роми теж люди, а кримінальний спосіб життя деяких з них зумовлений культурно і не рідко тією ж дискримінацією.
This page was loaded May 25th 2019, 1:22 pm GMT.