Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

якби я вміла користуватися відеоредатором

я б наклала оцю пісню


на відео з цього серіалу (трейлер дуже тихий і сумирний, а от сам серіал має купу біганини, доволі реалістичної стрілянини, боїв на шаблях і рапірах, крові і насильства)


за виіхдні в мене був серіальний запій (або ж біндж) -- я за два дні подолала 22 годинних епізоди.
я згадала, чому я обожнюю корейські серіали -- і чому так болюче прагну, щоб у нас знімали такі свої. паралелей повно, їхні історичні серіали про цей період можна ледь не повністю перекладати на наші умови, і буде цілком історично і переконливо.
історичний контекст -- поступове захоплення Кореї Японією. (і навіть абсолютно картонні японські персонажі не заважають відчувати біль і співчуття і розуміння до тих, кого вони прагнуть захопити і поневолити). вороги, зрадники, союзники, які зливаються, і товариші по зброній боротьбі -- всіх вистачає.

ну і героїчна головна героїня, яка йде всупереч вимогам тогочасного суспільства, і її дідусь, який йде їй назустріч і наймає для неї вчителя зі стрільби). її супрениця-подруга, самостійна і рішуча, власниця готелю, розвідниця для уряду Кореї.
все це в поєднанні із трьома закоханими в головну героїню цікавими чоловіками -- і емоційне напруження, коли кохання і прагнення особистого щастя входить в суперечність із потребою захищати свою рідну землю.
повний комплект, чого ще хотіти :)

тепер лишилося дочекатися фіналу -- інтернет пише, буде ще два епізоди.
Tags: ролики, серіали
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments