Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

роверне

Дмитро всю зиму катався і розвідвував дороги навколо -- і тепер ми катаємося разом -- бо десь місяць тому ми купили мені ровер. я катаюся з куди більшем задоволенням, ніж я очікувала -- в мене ровер з жіночою рамою, і мені не треба застрибати на нього з парканів чи інших вивищень :)
сьогодні манівцями і закапелками ми доїхали до Теремків. і проїхали через Гатне.
маю зауважити, що, живучи в Києві, не розуміла масштабів формування навколо міста цілкм собі субурбій -- без крамниць і кав"ярень, але з гаринми будинками -- по два-три, а часом і чотири поверхи (от чесно, я не розумію, навіщо в приватному будинку чотири поверхи).
дороги між тими будинками часом пристойні -- але тротуарів практично нема. я не уявляю, як по них пересуватися пішки -- і без машини загалом.

сьогодні в полі бачила півня фазана. гарного такого, блискучого. і пару перепілок.

зі.
в Акварелях два зняли паркан. як я і боялася, всередині того кварталу забудовник зрубав до біса всі дерева. тепер на їх місці посадили поодинокі ялинки. я розумію, їм там тінь нафіг не впала -- поміж 20-поверхівками сонця буде не дуже багато -- але дерева все одно шкода.

ззі.
по Вишневому, Гатному і Крюківщині до біса свіжих пеньків і кронованих дерев. я хочу заснувати власну релігію. і ходили вдягненою в священицьке і покладати прокляття на тих, хто калічить ті дерева -- і тих, хто їм це замовляє.
Tags: щоденник
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments